Katarzyna która zaginęła 5 grudnia została odnaleziona martwa. Znaleziono też jej spalony samochód.

      Comments Off on Katarzyna która zaginęła 5 grudnia została odnaleziona martwa. Znaleziono też jej spalony samochód.

Dramatyczny finał poszukiwań zaginionej 21-letniej Katarzyny M. z Siemianowic Śląskich. Jak podaje „Dziennik Zachodni”, kobieta została odnaleziona martwa, po niemal tygodniu poszukiwań. Wcześniej natrafiono też na jej spalony samochód. Służby prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Nie żyje 21-letnia Katarzyna M. z Siemianowic Śląskich. Kobieta zaginęła 5 grudnia, początkowo zakładano, że nie doprowadziły do tego osoby postronne. Komunikat w tej sprawie rozpropagowała internetowa społeczność „Gdziekolwiek jesteś”.
Policja potwierdziła dziś dziennikowi odnalezienie martwej kobiety. – Poszukiwana została znaleziona martwa. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie – powiedziała kom. Tatiana Lukoszek, oficer prasowy siemianowickiej policji.

Siemianowice Śląskie. 21-latka odnaleziona martwa. Spalono jej samochód

Gazeta ustaliła, że do śmierci 21-latki przyczyniły się osoby trzecie. Zatrzymano w tej sprawie 32-letniego mężczyznę. Społeczność „Gdziekolwiek jesteś” opublikowała komentarz po informacji o odnalezieniu martwej 21-latki.
Więcej informacji u źródła: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Siemianowice-Slaskie-21-letnia-Katarzyna-M.-odnaleziona-martwa.-Policja-bada-sprawe